هارد دیسک های Western Digital Purple


 کمپانی وسترن دیجیتال در سال 1970 میلادی تأسیس گردید. فعالیت این شرکت در زمینه محصولات شبکه و درایوهای ذخیره سازی می باشد. کمپانی وسترن دیجیتال که در زمینه تولید هارد دیسک یکی از پیشگامان در این صنعت است، هارد دیسک های داخلی خود را در رنگهای گوناگون تولید می کند. هر کدام از رنگ ها برای مصارف مختلف و متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. این کمپانی در نمایشگاه IFSCE 2014 لندن، سری جدید هارد دیسک های خود را با رنگ بنفش و با کاربرد نظارتی معرفی کرد.

یکی از تکنولوژی های به کار رفته در سری بنفش این هارد دیسک ها AllFrame نام دارد که باعث می شود، میزان فریم های از دست رفته در هنگام ضبط تصاویر، به صفر برسد، بنابراین دیگر هیچ فریمی از دست نخواهد رفت. از دیگر تکنولوژی های به کار رفته در این هارد دیسک، میتوان به Intelliseek اشاره کرد که برای ارائه تعادل میان عملکرد و قدرت در هارد دیسک به کار میرود و باعث کاهش لرزش، صدا و مصرف برق هارد دیسک می شود. این هارد دیسک به رابط SATA III با سرعت انتقال اطلاعات 6 گیگابایت بر ثانیه مجهز شده است و سرعت گردش آن 7200 دور در دقیقه است، همچنین قابلیت ثبت همزمان تصاویر گرفته شده توسط 32 دوربین مختلف را دارد که قابلیت بسیار مهمی در استفاده های نظارتی محسوب می شود. هارد دیسک رنگ بنفش در ظرفیت های مختلفی تولید شده و انتخاب مناسبی برای استفاده در دستگاه های ضبط تصاویر دیجیتال یا همان دستگاه های DVR به شمار می رود.

سری هارد دیسک های بنفش پایداری بسیار مطلوبی داشته و عمر بسیار بالایی نسبت به هارد دیسک داخلی معمولی دارند.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − سیزده =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام