net components. چیست ؟


net components. به مجموعه ای گردآوری شده از کلاس های یک رابط که قابل برنامه ریزی است و در آن برنامه های کاربردی مصرف کننده برای یک سرویس استفاده می شود، گفته می شود. Component ویژگی و قابلیت هایی را برای سایت شما فراهم می کند که جهت استفاده از این قابلیت ها باید از استانداردها و قوانین مشخصی پیروی نمائید. می توان گفت کامپوننت در صفحه اصلی ارائه شده و صفحات سایت شما  را به مناطق مختلف تقسیم می کند.

از components  ها برای اهداف مختلفی در برنامه نویسی استفاده می شود. یکی از کاربردهای مهم برای آن را می توان ، زیبا سازی برنامه ها عنوان نمود. Component  قابلیت های کلیدی را فراهم می کند و به عنوان وسیله ای برای ارائه مطالب عمل می نمایند. بسته به این که  شما از چه صفحه ای بازدید می کنید، Component  های مختلف ممکن است موجود باشد. Component  منابع موجود، مانند اسناد، لینک صفحه وب، تصاویر، متن، و رویدادهای تقویم را ارائه می دهند در واقع کامپوننت یک جزء نرم افزاری است و زمانی که شما از این قابلیت در برنامه هایتان استفاده می نمائید این امکان را فراهم می آورید تا نگهداری از برنامه شما راحت تر صورت پذیرد و عيب يابي نرم افزارتان با سرعت و دقت بيشتري انجام شود. هدف از نوشتن کامپوننت کمک به برنامه نویسان می باشد، بدین صورت که برنامه نویس روی اصل برنامه تمرکز کرده و می تواند از قابلیت ها ی موجود در آن استفاده نماید.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام