Mailing List چیست ؟


لیست پستی مجموعه ای از مشخصات و آدرس های ایمیل است که بوسیله آن یک فرد یا سازمان می تواند به گروهی از افراد یک ایمیل را ارسال نماید. لازم بذکر است با توجه به نوع پلان میزبانی، تعداد محدودی از این میل لیست ها قابل تعریف می باشد.

در مواقعی که قصد ارسال خبرنامه یا یک پیغام برای تعداد زیادی از کاربران را دارید میل لیست بهترين گزينه مي باشد. بعضي وقتها پيش مي آيد  که یک ایمیل را بخواهيد به تعداد زیادی افراد و يا كاربران سايت خود ارسال نماييد. در این قسمت شما می توانید به تعداد مورد نظرتان فهرست پستی درست کنید و هر زمان که به آنها نیاز داشتید از هر کدام از میل لیست ها استفاده کنید. در واقع میلینگ لیست الکترونیکی و یا لیست ایمیل استفاده خاص از ایمیل است که اجازه می دهد اطلاعات مشخصي را براي تعداد زيادي از كاربران ارسال نماييم.

به دلیل امکان تعریف لیست ها در گروه های متفاوت و دسترسی آسان به موارد ذخیره شده، Mail List عمدتاً در ارسال خبرنامه و ایمیل های گروهی مورد استفاده قرار می گیرد.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام