POP3 چیست ؟


Pop3 یك پروتكل براي دریافت ایمیل بر روی شبكه جهاني اینترنت مي باشد،که می توان بر روی نرم افزارهای ایمیل از جمله Microsoft Outlook ست نمود. یکی از مزایای پاپ 3 می توان  میل را توسط این نرم افزار دریافت و یا مدیریت کرد و همچنین به راحتی و با سرعت بالاتر به آنها به صورت آنلاین و یا آفلاین می توان پاسخ داد.

خاصيت داشتن ایمیل Post Office Protocol نسبت به ساير پروتكل ها اين مي باشد كه  می توانید ایمیل های خود را از طریق نرم افزارهای مدیریت میل ( اوت لوك ، Gmail Notifier Pro و….) دریافت نمایید . پيام هاي  خود را در كامپيوتر  خود ذخيره نماييد و  ایمیل های خود را بصورت آفلاین و یا آنلاین مطالعه نمایید . سرعت دریافت و ارسال ایمیل با این روش بسیار بیشتر از حالتی است که بصورت وب میل و مرورگر صورت می گیرد .  همچنین شما می توانید نامه های خود را با کمک ويرايشگر قوی که در نرم افزارهای مدیریت میل وجود دارد تایپ نموده ، تصویر یا هرگونه فایل بر روی سیستم خود را ضمیمه نامه کرده و تنها برای ارسال نامه به اینترنت متصل شوید که مسلما در وقت و هزینه شما در اینترنت صرفه جویی خواهد شد .در پروتکل پاپ 3 به دليل اينكه پيام‌ها بر روي فضاي هارد ديسك ذخيره مي‌شوند مشكل محدوديت فضاي جعبه پستي را نخواهيد داشت.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 4 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام