SQL CE چیست ؟


SQL CE نرم افزار مدیریتی بانک اطلاعاتی ارائه شده توسط شرکت Microsoft است که برای اولین بار برای استفاده در Smart Phone ها طراحی گردیده است.

این نسخه از بانک اطلاعاتی ارائه شده شرکت Microsoft قابلیت هایی کمتر از نسخه MSSQL 2000 داشته و به دلیل کم حجم (حجمی حدود 2 مگا بایت) و قابل حمل (عدم نیاز به نصب نرم افزار جهت اجرا) بودن مورد توجه قرار گرفته است. لازم به ذکر است این نسخه به صورت برای موارد شخصی و تجاری ارائه گردیده است.

نسخه 4 نرم افزار MSSQL CE
جهت استفاده در ASP.Net بهینه سازی شده و از اتصال هم زمان در برنامه هایی که تعداد کمی کاربر دارند نیز پشتیبانی می نماید. از سایر امکانات این نرم افزار نیز می توان به قابلیت رمز گزاری رایگان روی بانک اطلاعاتی اشاره نمود که در سایر نرم افزار های مشابه  این امکان با پرداخت هزینه میسر می گردد.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام