SQL Server Management Studio چیست ؟


اس کیو ال منیجمنت ابزاری فوق العاده برای مدیریت بانک های SQL می باشد. در نرم افزار Microsoft Sql Management Studio ابزارهای بسیار مختلفی به منظور ایجاد و مدیریت پایگاه داده ها و بانک های اطلاعاتی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها یک بانک عظیم اطلاعاتی ایجاد و بر روی اطلاعات موجود در آن مدیریت کرد.

نرم افزار SQL Server Management Studio که شرکت مایکروسافت آن را ارائه داده است، با تركيب  ابزار و محيط گرافيكي و همچنين استفاده از ويرايشگرها امكان طراحي، دسترسي و مديريت ديتابيس هاي SQL Server  براي تمامي افراد مبتدي و حرفه اي را فراهم مي نمايد. طراحان ديتابيس با استفاده از نرم افزار  ssms  با تجربه اي جديد آشنا خواهند شد. همچنين مديران ديتابيس نيز با استفاده از قابليتهاي فراوان اين نرم افزار مي توانند به مديريت ديتابيس خود بپردازند. این نرم افزار در سیستم کلاینت و یا سرور نصب می گردد که از طریق آن می توان هم به دیتابیسی که در کلاینت ایجاد شده است وارد شد و یا به دیتابیسی که در سرور دیگر قرار دارد، از راه دور وصل شد. شایان ذکر است که این نرم افزار ورژن های مختلفی را دارا می باشد.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 1 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام