قابلیت Task List در ایمیل


task list  در لغت به معناي ليست كارها مي باشد و در اصطلاح آیتمی است که می توان جهت پیگیری وظایف و کارها، در نرم افزار Outlook  و یا وب میل ایجاد نمود و آن را تا نتیجه نهائی، پیگیری نمود. به صورت پیش فرض همه ی Task ها در زمان ایجاد، جهت پیگیری و Follow Up، علامت گذاری می شوند. (حتی اگر Task مورد نظر، تاریخ شروع و پایان نداشته باشد)

استفاده از حافظه شخصي برای به یاد سپردن امور کوتاه مدت و كارهاي مهم  ممکن است جوابگو باشد اما قطعاً همیشه خطر فراموشی و از دست رفتن یکی از برنامه ها وجود دارد.اغلب افراد یادداشت کردن را بهترین جایگزین می دانند و ما نيز آن را  توصیه می کنیم، برنامه ریزی براي امور روزانه  از عوامل اصلی پیروزی هر آدم موفقی است. با استفاده از تسك ليست  می توانید فهرستی از کارهای روزانه خود را ايجاد نماييد تا در وقت مقرر یادآوری گردند. بوسیله task list  قادر خواهید بود براحتی لیست وظایف و یادآورهای مختلف ایجاد کنید.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام