راهنما

راهنمای خرید سرویس میزبانی ریجاکس

سرویس میزبانی یا همان هاست، فضایی است که اطلاعات یک وب سایت روی آن قرار می گیرد، این فضا میبایست به صورت 24 ساعته و از تمامی نقاط دنیا در دسترس باشد.

جهت ایجاد سرویس میزبانی در ریجاکس، ابتدا وارد صفحه نخست سایت شده و پس از انتخاب سرویس مورد نظر، روی گزینه “ثبت سفارش” کلیک نمائید.

در این صفحه میبایست برای هاست خود یک دامنه ثبت نمائید. در صورتی که قبلا دامنه خود را ثبت نموده اید، از گزینه “از دامنه ای که قبلا ثبت کرده ام استفاده میکنم” استفاده نمائید، در غیر این صورت نام دامنه ی خود را وارد نموده و روی “بررسی” کلیک نمائید.

پس از مشاهده این پیغام که به معنای آزاد بودن دامنه است، روی ادامه کلیک نمائید.

شما می توانید هزینه هاست خود را به صورت ماهانه و یا سالانه پرداخت نمائید. پس از انتخاب دوره پرداخت روی گزینه “ادامه” کلیک نمائید.

جهت امنیت بالاتر دامنه ی شما، ریجاکس قابلیت whois protection را به برای کاربران محترم فعال نموده است. در صورتی که قصد فعال سازی این قابلیت روی دامنه خود را دارید می توانید از این بخش نسبت به فعال سازی آن اقدام نمائید.
نکته: در صورتی که نمی دانید whois protection چیست، لطفا این مقاله را مطالعه نمائید.

روی گزینه “ادامه” کلیک نمائید.

اگر برای سرویس میزبانی کد تخفیف دراختیار دارید، می توانید در بخش مربوطه وارد نموده و روی “معتبرسازی کد” کلیک نمائید.

روی گزینه “پرداخت نهایی” کلیک نمائید.

اگر قبلا عضویت خود را ایجاد نموده اید، روی گزینه “قبلا ثبت نام کرده اید” کلیک نمائید. در غیر این صورت می بایست جهت عضویت و خرید سرویس میزبانی، فرم مربوطه را تکمیل نمائید.

در پایان جهت هدایت به درگاه پرداخت، روی گزینه “تکمیل سفارش” کلیک نمائید.

author-avatar

درباره میلاد خوشدل

کارشناسی رشته مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد رشته ی معماری کامپیوتر 8 سال تجربه کاری در زمینه امنیت و تست نفوذ و در حال حاضر نیز به عنوان محقق امنیتی در یک شرکت معتبر داخلی مشغول به کار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 11 =