آموزش ارسال تیکت


جهت تسریع در پاسخ گویی، تمامی درخواست های کاربران در ارتباط با پشتیبانی، طراحی سایت و یا سوالات تخصصی در زمینه سرویس های هاستینگ می بایست از طریق ارسال تیکت به واحد مربوطه ارسال شوند. جهت سهولت انجام این امر، میتوانید از طریق آموزشی که در ادامه خواهید دید، نسبت به ارسال تیکت اقدام نمائید.


ابتدا آدرس https://support.regux.com را در مرورگر خود وارد نمائید تا وارد ناحیه کاربری شوید. سپس روی گزینه “ورود” کلیک نمائید.

نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نموده و روی گزینه “وارد شوید” کلیک نمائید.

در قسمت مشخص شده روی “درخواست جدید” کلیک نمائید.

موضوع ایمیل خود را وارد نمائید. سپس پس از مشخص نمودن بخشی که قصد ارسال تیکت به آن را دارید، روی گزینه “ارسال” کلیک نمائید.

در پایان پیغامی مطابق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده ثبت موفقیت آمیز تیکت شماست.

درخواست شما نهایتا طی 1 ساعت آتی پاسخ داده خواهد شد و از طریق بخش تیکت ها میتوانید نسبت به مشاهده پاسخ کارشناسان ریجاکس اقدام نمائید.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام