اجتماع 20 هزار هکر در لاس‌وگاس


کمپ تابستانی هکرها در لاس‌وگاس برگزار شد. دو کنفرانس سالانه هکرها یعنی کنفرانس بلک هت/ هکرهای کلاه‌سیاه/ Black Hat و کنفرانس دفکون / Def Con جزو بزرگ‌ترین اجتماع هکرها در جهان محسوب می‌شوند که از هکرهای تازه‌کار تا ماموران عالی‌رتبه امنیت اطلاعات دولتی در آن شرکت می‌کنند تا با جدیدترین روش حمله و دفاع در فضای مجازی آشنا شوند. امسال نیز در این دو کنفرانس که به فاصله چند هفته از هم برگزار شد مباحث جدید حمله و اَتَک مورد بحث قرار گرفت که در ادامه به‌صورت تصویری آنها را مشاهده می‌کنید. کنفرانس بلک هت 2016 در نوزدهمین سال خود، در مرکز همایش‌های هتل مندلی‌بی از 30 جولای تا 4 آگوست برگزار شد. امسال بیش از 15 هزار کارشناس امنیت و هکر در بلک هت حضور یافتند و با جدیدترین متد حمله در کنار آموزش، فرصت‌های شبکه و امنیت اطلاعات آشنا شدند.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام