افزودن ویژگی‌ جدید پوک سنتر و توسعه پوک استاپ به بازی موبایلی پوکمون گو

برنامه نویس و مشاور امنیتی
میلاد خوشدل

توسعه‌دهندگان بازی پوکمون گو که با هیجان افزایش باورنکردنی تعداد کاربران را در جهان نظاره می‌کنند، به‌سرعت درحال‌توسعه بازی با ویژگی‌های جدید هستند.

به گزارش ریجاکس از خبرآنلاین، مخلوقات جدید به‌زودی به بازی افزوده‌شده و همچنین به‌صورت رندوم پوکمون ها در ایستگاه‌های تعریف‌شده افزوده می‌شوند تا بازی برای کاربران مهیج‌تر شود.

«هنکه» مدیر نیان تیک می‌گوید به‌زودی نسل دوم بازی روی سرورهای اصلی نصب می‌شود و آنچه تاکنون وجود نداشته، یعنی پُوکِ سنتر به گیم اضافه می‌شود.

وی قول داد مشکلات سرور حل می‌شود و درعین‌حال از ایده‌های جدید برای افزودن به گیم توسط علاقه‌مندان استقبال کرد که به گفته وی می‌تواند سالها ادامه داشته باشد.

در بازی پوکمون گو، پروفسور ویلو یا دکتر ویلو/Dr Willow سه دستیار دارد که وظیفه جستجو از طریق راههای مختلف برای یافتن پوکمون ها رادارند که اینک تبدیل به لیدرهای پوکمون شده و به ترتیب زیر دو نفر خانم و یک نفر مرد هستند:

Team Valor: Candela. Team Mystic: Blanche. Team Instinct: Spark

اسپارک وظیفه دارد تا برای یافتن تخم‌های پوکمون به مکان‌های تعریف‌شده برود و بالانچ وظیفه تکامل پوکمون ها را بر عهده داشته و کاندلا نیز وظیفه قوی سازی پوکمون ها را بر عهده دارد.

16-7-25-13597GO_Professors_Assistants
ازآنجایی‌که این بازی در مرحله توسعه قرار دارد، لذا هرروز شاهد ظهور ویژگی‌های جدید در آن هستیم.

واقعیت این است که توسعه‌دهندگان نیز خود را در مرحله آزمون‌وخطا قرار داده و کاربران نیز دنبال آنها روان شده‌اند.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 1 =

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام