تبدیل BMW به روبات به واقعیت پیوست


یک گروه از مهندسان ترکیه‌ای توانسته‌اند یک دستگاه خودروی ب.ام.و را به یک روبات غول پیکر دارای دست و پا تبدیل کنند.

به گزارش ایسنا یک گروه از مهندسان ترکیه‌ای توانسته‌اند یک دستگاه خودروی ب.ام.و را به یک “ترنسفورمر” تبدیل کنند که با زدن یک دکمه به یک روبات غول پیکر دارای دست و پا تغییرشکل می‌دهد.

photo_2016-09

در پروسه چند ثانیه‌ای تبدیل این ب.ام.و، درهای خودرو باز شده و به دو دست تیغه ای شکل تبدیل می‌شوند و ناگهان سر روبات از سقف خودرو ظاهر می‌شود و یک روبات ترسناک را تشکیل می‌دهد.

تیمی متشکل از 12 مهندس و چهار تکنسین از شرکت ترکیه ای لتویژن موفق به ساخت نسخه اولین این روبات موسوم به “آنتیمون” شده‌اند. این ربات در حال حاضر قابلیت رانده شدن ندارد اما شرکت سازنده قصد دارد با افزودن یک موتور الکتریکی این امر را ممکن کند.

“آنتیمون” هم اکنون نمی‌تواند راه برود ولی مهندسان سازنده آن می‌گویند اگر خریداری برای این روبات پیدا شود، میتوان این قابلیت را به آن اضافه کرد.

این ترنسفورمر هنوز قیمتگذاری نشده اما شرکت سازنده قصد دارد در آینده آن را به فروش برساند.

  • برچسب ها:
  • BMW
میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + نه =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام