خطر انفجار باتری گوشی‌های گلکسی نوت 7 سامسونگ


سامسونگ روز گذشته این مورد را تایید کرد که باتری‌های گوشی گلکسی نوت 7  خطر انفجار دارند. تقریبا از زمان رونمایی این گوشی یک ماه می‌گذرد و سامسونگ مجبور است تمام گوشی‌ها را فراخوان دهد تا مشکل را برطرف سازد.

galaxy-note-7-exploded-3-720x720

همان طور که سامسونگ اعلا نموده است، از این گوشی تا حالا 2.5 میلیون دستگاه فروخته شده است و این شرکت ناچار خواهد بود تمام دستگاه های فروخته شده راتعویض کند. هنوز آمار درستی از تعداد نوت 7 هایی که منفجر شده‌اند در دسترس نیست، ولی آتش گرفتن این دستگاه زمانی اتفاق افتاده که این گوشی درحال شارژ شدن بوده است.

1472809211478

بد شانسی سامسونگ زمان این اتفاق نیز هست. این حادثه زمانی اتفاق افتاد که تا رونمایی از آی‌فون فقط تنها 5 روز باقی مانده است. و این موضوع ممکن است باعث کاهش فروش سامسونگ تا پایان سال جاری شود.

سامسونگ در پاسخ به این اتفاقات اعلام کرده است که این حادثه را بسیار جدی می‌گیرد و مشکل را هرچه سریع‌تر رفع خواهد کرد. به گفته سامسونگ در سراسر دنیا تا این لحظه 35 مورد آتش‌گرفتن گزارش شده است. سامسونگ هم برای امنیت کاربران جلوی فروش این دستگاه را گرفته تا علت دقیق موضوع بررسی شود. گوشی‌هایی هم که آتش گرفته‌اند را سامسونگ جایگزین می‌کند و کیفیت تمام قطعات را مجدد آزمایش خواهد کرد.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 14 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام