مشکل Flight Mode در آیفون 7


برخی کاربران آیفون ۷ می گویند زمانی که این گوشی را در حالت پرواز قرار داده و سپس آن را از حالت مذکور خارج می کنند، دیگر قادر به دسترسی به خدمات مخابراتی نیستند.

airplane-mode

به گزارش فارس، اپل می گوید پس از اعتراضات کاربران از این موضوع مطلع شده و در حال تحقیق در این زمینه است. این مشکل محدود به آیفون 7 نیست و در گوشی آیفون 7 پلاس هم وجود دارد.

اپل به کاربران توصیه کرده در صورت وقوع این مشکل گوشی خود را خاموش و سپس روشن کنند و اگر مشکل کماکان پابرجا بود، سیم کارت گوشی را از آن خارج کنند و مجددا در داخل گوشی قرار دهند.

یکی از کاربران ویدئویی از این مشکل تهیه کرده که نشان می دهد دسترسی به شبکه مخابراتی با گوشی آیفون 6اس بعد از خروج از حالت پرواز ممکن است. اما این کار با گوشی آیفون 7 امکان پذیر نبوده است.

برخی کاربران هم می گویند به دنبال وقوع این مشکل گوشی های آیفون 7 خود را به فروشگاه های این شرکت برده اند و آنها را با یک نسخه جدید تازه تعویض کرده‌اند.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام