توییتر : قرار نیست سال 2017 تعطیل شویم


توییتر گزارشات منتشر شده در خصوص توقف سرویس‌دهی این شبکه اجتماعی در سال 2017 میلادی را تکذیب کرد.

به گزارش رویترز، از روز پنجشنبه گذشته توییت‌های زیادی منتشر شده که در آن از هش‌تگ SaveTwitter استفاده شده است. کاربران توییتر تا روز جاری با انتشار 100 هزار توییت با هش‌تگ یادشده خواستار تلاش برای نجات توییتر از تعطیلی شده‌اند.

هنوز منشا راه‌اندازی این جنبش مشخص نیست اما برخی آن‌را نشات گرفته از انتقادهای یک کاربر در خصوص مدیریت ضعیف توییتر روی محتویات منتشر شده در این شبکه اجتماعی دانسته‌اند. انتقادی که بیشتر متوجه مسئله ایجاد تعادل میان حفظ آزادی بیان از یک‌سو و جلوگیری از انتشار سخنان توهین‌آمیز و آزاردهنده برای دیگر کاربران است. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، مقصود این کاربر از به‌کارگیری  SaveTwitter#، نجات این شبکه اجتماعی از این محتویات آزاردهنده است.

بدنیست بدانید توییتر در همین راستا، در ماه گذشته میلادی حساب کاربری تعدادی از کاربران که محتویات توهین‌آمیز و ناپسندی را توییت کرده بودند به‌طور دائم مسدود کرد.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 1 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام