نگران تصاویر ادیت‌شده اینستاگرامی نباشید


اگر تا به حال پیش آمده با بیرون آمدن از صفحه اینستاگرام خود، تصویری که ویرایش‌هایی را رویش انجام داده‌اید از دست بدهید، این اپلیکیشن می‌خواهد برای رفع این مشکل قابلیتی را اضافه کند.

به گزارش ایسنا به نقل از انگجت، اگر شما از کاربران مشتاق و علاقه‌مند اینستاگرام هستید، می‌دانید که گاهی اوقات ممکن است تلاش‌های متعددی را برای ارسال یک تصویر به شکل دلخواه و مورد علاقه خود صورت دهید، اما در حال حاضر، اگر از صفحه نمایش این برنامه خارج شوید، تصویر مورد نظر خود را که ویرایش‌هایی را روی آن انجام داده‌اید، از دست خواهید داد.

اینستاگرام در تلاش برای تغییر دادن این موضوع است، بنابراین قصد دارد قابلیتی را معرفی کند که به زودی می‌توانید به صورت گسترده از آن استفاده کنید و این قابلیت همان «ذخیره پیش‌نویس» است.

قابلیت «ذخیره پیش‌نویس» در حال حاضر مراحل آزمون را از سر می‌گذراند و با وجود هیجان‌های پیرامون این آزمون، به نظر می‌رسد که متاسفانه این قابلیت پیش‌نویس هنوز قطعی نشده است، اما بدون شک اینستاگرام در حال تماشا و رصد واکنش هاست، بنابراین این اتفاق می‌تواند به زودی رخ دهد.

در حال حاضر تنها چند کاربر معدود اینستاگرام قادر به استفاده از قابلیت «ذخیره پیش‌نویس» هستند، اما به نظر می‌رسد تا پایان ماه این قابلیت برایشان فراهم می‌شود.

میلاد خوشدل

در حوزه‌ی امنیت وب و شبکه فعالیت می کند، عاشق پارکور است و مدیریت دیتاسنتر، امن سازی شبکه های مخابراتی و کابلی و برنامه نویسی وب و موبایل از تجارب کاری او می باشد. او در حال حاضر بنیانگذار ریجاکس است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 4 =


تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام