ریجاکس

آیا مشکلی در زمینه امنیت دارید ؟

امنیت تخصص ماست.
تعرفه رفع آلودگی وب سایت ها و سرورها، به دلیل گستردگی نوع آلودگی و متفاوت بودن روش رفع آلودگی برای هر نوع قابل تعریف نمیباشد.

ولی به طور کلی، در صورت آلوده شدن سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا، دروپال، اپن کارت و ... در بیشتر مواقع مشکل مربوط به آسیب پذیری نسخه این CMS ها است. لذا در ابتدا نسبت به Update سیستم مدیریت محتوای خود به آخرین نسخه اقدام نمائید.

در مرحله ی بعد می بایست آسیب پذیری های مرتبط با افزونه های نصب شده بر روی CMS را وصله نمائید. این مورد با به روز رسانی افزونه ها و استفاده از لایسنس برای افزونه های کرک شده قابل انجام است.

در آخر پس از انجام این کارها، می بایست نسبت به حذف فایل های اضافه و آلوده (فایل های مربوط به بات ها و تروجان ها) از روی هاست خود اقدام نمائید. این مورد با استفاده از افزونه هایی نظیر Wordfence و All in one security and Firewall بر روی وردپرس و افزونه RSFirewall بر روی جوملا و ... قابل انجام است.

در آخر اگر پس از انجام این موارد مورد رفع نشد و یا مشکل مربوط به آلودگی سرورهای شما بود، می توانید از طریق ارسال تیکت این مورد را با واحد پشتیبانی در میان بگذارید.

در صورتی که نمیدانید به چه صورت درخواست خود را ارسال نمائید، از راهنمای پشتیبانی استفاده نمائید.
Send a Message
پشتیبانی ریجاکس