سئو و بهینه سازی سایت


صفحه نخست سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی کدها و تگ های سایت در موتور های جستجو است که امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب می باشد. سئو در اصطلاح بهینه سازی یک وب سایت از لحاظ محتوایی است. به این صورت که با اعمال یک سری از تغییرات در کدها و استفاده از فرآیندهای بهینه سازی در قالب قوانین موتورهای جستجو می توان رتبۀ یک وب سایت را در رتبه بندی Search Engine ها بالا برد. در نتیجه این امر موجب بازدید بیشتر سایت و به دنبال آن بازدهی بیشتر وبسایت خواهد شد. فرض کنید کار طراحی سایتتان اتمام رسیده است، ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید و سایت شما در موتورهای جستجو نمایش داده نمیشود. مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید سایتتان کار نکرده اید. یعنی بهینه سازی برای موتور های جستجو یا همان بهینه سازی سایت. تیم سئو و بهینه سازی ریجاکس با در نظر داشتن تمام این موارد با شما تا کسب رتبه نخست گوگل همراه خواهد بود.

بررسی رایگان سئو سایت

ابزار بررسی SEO ریجاکس وب‌ سایت شما را در زمینه بهینه‌سازی سئو تجزیه و تحلیل کرده و گزارش آن را بلافاصله به شما نمایش خواهند داد. ارزیابی اولیه کاملاً رایگان و بدون هزینه‌ است. بنابراین اگر هدفتان بهبود رتبه وب‌ سایت در موتورهای جستجو است، وقت را تلف نکنید. همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید و وب‌سایت خود را توسط کارشناسان ریجاکس ارزیابی کنید.

برخی از اصول و معیارهای خدمات سئو

کدنویسی استاندارد و یکپارچه
بهبود ساختار وب سایت با ویرایش کدنویسی بر اساس استاندارد های موجود و الگوریتم های به کاربرده شده در علم سئو برای بهینه سازی موتورهای جستجو
بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت
نرخ تبدیل هر وب سایتی از مهمترین عوامل موفقیت آن سایت می باشد که باعث تبدیل مشتریان هدف به نسبت کل بازدیدکنندگان خواهد بود .
میزان پیشرفت سایت به تفکیک کلمات
گزارش دقیق و کاملی از پیشرفت سایت های سئو شده به مدیران آن ها بر اساس کلمات منتخب کلیدی و تاثیر بهبود سئو در جایگاه
گوگل وبمستر تولز (Webmaster Tools)
سرویسی برای کمک و راهنمایی مدیران سایت با هدف افزایش کیفیت با توجه به معیارها و الگوریتم های شرکت گوگل
بررسی و آنالیز وب سایت رقبا
رقبای شما سایت هایی هستند که در کلید واژه های منتخب شما رتبه خوبی در نتایج جستجوی گوگل دارند که می بایست به تحلیل و بررسی آن ها پرداخت
ایجاد تگ ها و متا تگ های مناسب
برای اعمال دستوراتی روی ربات های جستجوگر که از بالاترین اهمیت برای موتورهای جستجو برخوردار است.
پردازش متون و تولید محتوای مناسب
یکی از شاخص ترین موارد پس از بهینه سازی ساختار کدنویسی وب سایت تولید محتوای مناسب و بروز می باشد .
گوگل آنالیتیکس (google analytics)
ارزیابی و بررسی پیشرفت سئو سایت در گوگل آنالیز و کسب اطلاعات مفیدی از داده های ورودی وب سایت
Chat Icon
چت پشتیبانی